Forsiden / Kontakt oss

Kontakt oss

NORDNORSK OPERA OG SYMFONIORKESTER AS
Tlf: 99 38 78 10
E-post: post@noso.no

Postadresse:
Postboks 741
9258 Tromsø

 

TROMSØ

Besøksadresse:
Erling Bangsunds plass 1
9008 Tromsø

Postadresse:
Postboks 741
9258 Tromsø

 

BODØ

Besøksadresse:
Bodø Kulturhus
Hålogalandsgata 25
8003 Bodø

Postadresse: Postboks 774, 8001 Bodø

 

FAKTURAADRESSE
Nordnorsk Opera og Symfoniorkester AS-838557
C/O Visma Services Norge AS
Postboks 8990
7439 Trondheim

Følgende adresse for faktura via e-post (kun pdf-filer):
invoice.838557@vismabpo.no

ORGANISASJONSNUMMER: 994 387 693 

BANKKONTO: 4750 21 73258

 

ANSATTE ADMINISTRASJON:

Direktør

Tor Lægreid

tor.legreid@noso.no
+ 47 916 70 745

 

Økonomi- og administrasjonssjef

Stig Jensen

stig.jensen@noso.no
+ 47 918 94 539 

 

Operasjef

Katharina Jakhelln Semb

katharina.j.semb@noso.no
+ 47 938 83 591

 

Programsjef

Catharina Roos Bilsbak

catharina.bilsbak@noso.no
+ 47 930 83 451

 

Orkestersjef, Tromsø

Torunn Reigstad

torunn.reigstad@noso.no
+ 47 951 60 075

 

Orkestersjef, Bodø

Håvard Vegge

havard.vegge@noso.no
+ 47 976 50 607

 

 

     

Produsent

Børre Birkeland

borre.birkeland@noso.no
+ 47 900 54 334

 

Produsent 

Peter Krarup

peter.krarup@noso.no 
+ 47 977 70 201

 

Notearkivar- og podieinspisient

Frode Hofsøy

frode.hofsoy@noso.no
+ 47 996 20 083

 

Salgs- og arrangementsansvarlig,      Bodø

Vidar Thorbjørnsen

vidar@noso.no
+ 47 975 12 138

 

Salgs- og arrangementsansvarlig, Tromsø

Nils Hald

nils@noso.no

+47 404 28 111

 

Kommunikasjonsansvarlig

Ingvild Amdal Myklebust

ingvild.myklebust@noso.no 
+ 47 924 41 898

 

Administrasjonsrådgiver

Sigrid Bjerkestrand

sigrid.bjerkestrand@noso.no 
+ 47 905 43 872