English

Kontakt oss

NORDNORSK OPERA OG SYMFONIORKESTER AS
Tlf: 99 38 78 10
E-post: post@noso.no
Postadresse:
Postboks 741
9258 Tromsø
Besøksadresse Bodø:
Stormen Konserthus
Storgata 1B
8006 Bodø  
Postadresse Bodø:
Pb 244
8001 Bodø
Besøksadresse Tromsø:
KulturHuset Tromsø
Erling Bangsunds plass 1
9008 Tromsø
Postadresse Tromsø:
Postboks 741
9258 Tromsø
FAKTURAADRESSE:
Nordnorsk Opera og Symfoniorkester AS
C/O Visma Services Norge AS
Postboks 8990
7439 Trondheim
Følgende adresse for faktura via e-post (kun pdf-filer)
NB: Ikke via fakturaprogram:

invoice.838557@vismabpo.no
ORGANISASJONSNUMMER: 994 387 693
BANKKONTO: 4750 21 73258

ADMINISTRASJON:
Direktør Tor Lægreid tor.legreid@noso.no
+ 47 916 70 745
Økonomi- og administrasjonssjef Frank G.Robertsen 

frank@noso.no
+ 47 900 12 001

Programsjef Catharina Roos Bilsbak catharina@noso.no
+ 47 930 83 451
Operasjef Espen Langvik espen@noso.no 
+ 47 934 91 545
Orkestersjef, Tromsø Torunn Reigstad torunn.reigstad@noso.no
+ 47 951 60 075
Orkestersjef, Bodø Peter Krarup peter.krarup@noso.no
+ 47 977 70 201

Produsent, Bodø


Produsent, Tromsø


Produsent, barn/unge

Liv-Kari Antonsen


Thomas Grønbech 


Marie Stokke

livkari@noso.no
+47 952 20 453

thomas@noso.no
+ 47 926 05 829

marie@noso.no
+47 992 28 580

Notearkivar og podieinspisient, Tromsø  

Produsent, notearkivar og podieinspisient
Bodø  

Frode Hofsøy


Børre Birkeland  

 

frode.hofsoy@noso.no
+ 47 996 20 083

borre.birkeland@noso.no
+ 47 900 54 334 


Salgs- og arrangementsansvarlig, Bodø

Salgs- og arrangementsansvarlig, Tromsø  

Vidar Thorbjørnsen


Nils Hald

vidar@noso.no
+ 47 975 12 138

nils@noso.no
+47 404 28 111

Kommunikasjonssjef

Lasse Jangås

lasse@noso.no
+ 47 905 24 080

Kommunikasjonsrådgiver

aggie@noso.no
+47 915 37 415
Administrasjonsrådgiver 

Sigrid Bjerkestrand (i permisjon) 

Anita Markhus

sigrid.bjerkestrand@noso.no  
+ 47 905 43 872   

anita@noso.no